5 овочів із найменшою калорійністю
Різне

Дієтичне харчування: 5 овочів із найменшою калорійністю

Дієтичне харчування – не просто мода, це справжній стиль життя. І хоча багато людей асоціюють його з обмеженнями та скромним меню, насправді дієтична їжа може бути смачною та різноманітною. Сьогодні ми розглянемо п’ять овочів, які не тільки надають організму необхідні поживні речовини, а й мають найменшу калорійність.

1. Кабачок

Цей овоч є справжньою знахідкою для тих, хто дотримується дієтичного харчування. Кабачок містить всього 17 калорій на 100 грамів, що робить його ідеальним вибором для тих, хто прагне схуднути. Більше того, він багатий на вітаміни та мінерали, такі як вітамін С, калій, магній.

кабачки

Страви з кабачками на «Янусиній кухні»:

2. Спаржа

Цей овоч є не тільки надзвичайно смачним, але й дуже корисним для тих, хто бажає схуднути. Спаржа містить лише 20 калорій на 100 грамів та є відмінним джерелом вітаміну А, вітаміну С і фолієвої кислоти. Крім того спаржа має властивість знижувати рівень цукру в крові та сприяє виведенню надлишків рідини з організму.

спаржа

Рецептів страв із спаржею на «Янусиній кухні» наразі немає, але я обіцяю виправитися 🙂

3. Капуста

Наступним овочем у нашому списку є капуста, яка теж має малу калорійність – всього 25 калорій на 100 грамів. Капуста багата на вітаміни К, С та каротин, а також на клітковину, яка сприяє нормалізації роботи кишечнику та зниженню рівня холестерину.

капуста

Страви з капустою на «Янусиній кухні»:

4. Броколі

Цей зелений овоч також має дуже низьку калорійність – 34 калорії на 100 грамів. Броколі є джерелом вітаміну К, вітаміну С та фолієвої кислоти. Він також містить велику кількість клітковини, що сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

броколі

Страви з броколі на «Янусиній кухні»:

5. Морква

Останнім овочем у нашому списку є морква. Цей оранжевий коренеплід є одним із найпопулярніших овочів у світі, і це не даремно. Морква містить всього 41 калорію на 100 грамів та є потужним джерелом вітаміну А, вітаміну К та каротину. Відтак морква покращує зір та впливає на стан шкіри.

морква

Страви з морквою на «Янусиній кухні»:

Як бачимо, дієтичне харчування може бути не тільки корисним, але й смачним. Включення у своє меню овочів із малою калорійністю, таких як кабачки, спаржа, капуста, броколі та морква допоможе підтримувати нормальну вагу та зберігати здоров’я. Пам’ятайте, що раціон повинен бути різноманітним і збалансованим, а також не забувайте про активний спосіб життя!Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *