![Знайомство на кухні](https://yanusia.com/data/2019/04/kuhnia.jpg)
Знайомство на кухні
Усім привіт! З вами «новоспечений» блогер Януся (саме під таким ніком я зазвичай пишу в Інтернеті). Живу у Львові, а завтра мені виповнюється 35 років 😐 Я працююча мама і дружина, а кулінарія це моє захоплення. Думаю, за 10 років готування на своїй кухні чогось та й навчилася, тому захотілося завести свій блог, а до ювілею легко було випросити собі у чоловіка такий подарунок 🙂
Готую в основному для сім’ї і гостей, моїми вірними помічниками на кухні уже десяток років є мультиварка Panasonic, кухонний комбайн Moulinex, газова плита і електрична духовка Bosch, рукав для запікання. Люблю страви, які готуються швидко і стараюся притримуватися принципів здорового харчування. Поділюся з вами випробуваними рецептами, які вже встигли стати у нашій сім’ї улюбленими.
Ласкаво прошу і смачного!
![смузі](https://yanusia.com/data/2019/04/smuzi-75x75.jpg)
Вам також може сподобатись
![5 продуктів, які допоможуть відчути себе легше після Різдва](https://yanusia.com/data/2023/01/5-produktiv-500x330.jpg)
5 продуктів, які допоможуть відчути себе легше після Різдва
08.01.2023![Здорове харчування школярів](https://yanusia.com/data/2024/03/zdorove-kharchuvannia-shkoliariv-500x330.jpg)
Здорове харчування школярів: основні принципи та поради
05.03.2024![Традиційні страви з усього світу](https://yanusia.com/data/2023/12/tradytsiyni-stravy-z-usoho-svitu-500x330.jpg)